خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

ما آبروی مان را با شکم عوض نمی کنیم.    را با شکم عوض نمی کنیم." class="fancybox">را با شکم عوض نمی کنیم." alt="ما آبروی مان را با شکم عوض نمی کنیم." src="http://yaminpour.ir/up/2013/07/imam-khomeini1.jpg" />

  قرآن برای امروز:
  ما آبروی مان را با شکم عوض نمی کنیم.
  آیات زیبای سوره ی یوسف رو با خودم میخواندم و دریافت جدیدی پیدا کردم:
  عالم طاغوت در وجود فریبای ایران طمع کرده و درهاش رو به روی ما قفل کرده: و غلّقت الابواب و قالت هیت لک… وما رو به فسق و فساد و تنازل از پاکدامنی و نجابت دعوت می کند.
  ما به خدا پناه بردیم و به سمت درهای قفل شده فرار کردیم: قال معاذ الله …فاستبقا الباب… در های قفل شده یکی پس ازدیگری به اذن خدا باز شد… ویوسف با خود گفت:قال رب السجن احب الى مما یدعوننى الیه: خدایا زندان برای من از آنچه که ایشان مرا به آن دعوت می کنند، محبوب تر است!
  کَذَلِکَ مَکَّنِّا لِیُوسُفَ فِی الأَرْضِ: و بدین گونه یوسف را در زمین قدرت دادیم…هر که را بخواهیم به رحمت‏خود مى‏رسانیم…
  امام راحل ره:
  «این محاصره اقتصادى را که خیلى از آن مى‏ ترسند، من یک هدیه ‏اى مى‏دانم براى کشور…ما نه از اقدام نظامی می ترسیم نه از محاصره اقتصادی. چون ما شیعه ی ائمه ای هستیم که شهادت را استقبال می کردند…اگر ما را تحریم کنید روزه می گیریم ما آبرویمان را با شکم عوض نمی کنیم…»

  منبع :http://yaminpour.ir/fa


  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : ,
  ما آبروی مان را با شکم عوض نمی کنیم.

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده